Masaż podciśnieniowy
Technologia pozwoliła połączyć trzy aspekty, istotne dla uzyskania efektów zabiegowych: redukcję tkanki tłuszczowej, wygładzenie cellulitu i ujędrnienie skóry, skracając jednocześnie czas zabiegu oraz ilość powtórzeń zabiegu.
Masaż podciśnieniowy to metoda przeznaczona do modelowania sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej, cellulitu, a także blizn. Sprawdza się w likwidacji obrzęków, ujędrnianiu skóry, eliminowaniu problemów związanych z niewłaściwym funkcjonowaniem układu krążenia i limfatycznego oraz zaparciach, sztywności mięśni czy zespołach bólowych. Polecany jest również dla kobiet w ciąży w celu zmniejszenia obrzęków kończyn dolnych.
Jak wygląda zabieg?
Zabieg jest praktycznie bezbolesny. Pacjent odczuwa zasysanie skóry. Mocniejsze odczucia mogą pojawić się w momencie, kiedy w organizmie są zastoje limfatyczne albo występuje zaawansowany stopień cellulitu, a także w przypadku znajdujących się w ciele zastałych złogów tłuszczu. Osoby, które z niego korzystają uważają go za przyjemny i odprężający. Wykonywany jest w specjalnym kostiumie.
EFEKT
- Poprawa drenażu limfatycznego i redukcja obrzęków
- Lepsze krążenie krwi
- Ujędrnienie skóry
- Redukcja cellulitu
- Regeneracja po zabiegach chirurgii plastycznej
- Poprawa jakości skóry i modelowanie sylwetki
- Zmniejszenie napięcia mięśniowego
- Przyśpieszenie procesu leczenia ran
- Pobudzenie perystaltyki jelit
Efekty są widoczne już po pierwszych zabiegach. Aby osiągnąć oczekiwany rezultat niezbędne jest ukończenie całego cyklu zabiegowego, co oznacza 15-20 sesji 2 do 3 razy w tygodniu lub codziennie. Systematyczne sesje pozwolą na osiągnięcie rezultatów już po 2-3 tygodniach. Po skończeniu serii zabiegowej, zalecane jest przeprowadzanie 1 zabiegu miesięcznie dla utrzymania efektu.
WSKAZANIA
- Cellulit
- Wiotka skóra
- Lekka otyłość miejscowa
- Wspomagająco po liposukcji
- Obrzęki limfatyczne, problemy naczyniowe
- Blizny
- Sztywność mięśni
- Zapalenia ścięgien
- Starzenie się skóry
POWIEDZ NAM