Epilacja Laserowa

● Czas trwania:  20-40 min
● Znieczulenie:  tak
● Odstęp pomiędzy zabiegami:  4-6 tyg.
● Liczba zabiegów w serii:  2-6

Diodowy laser o bardzo wysokiej mocy oraz technologia USP (Ultra Short Pulse) pozwalają na zabiegi impulsami od 3 ms. Osiągamy wtedy odpowiednią temperaturę do zniszczenia mieszków włosowych, bez wpływu na skórę, co sprawia, że zabieg jest skuteczny i bezpieczny. Urządzenie posiada niezwykle skuteczną funkcję chłodzenia kontaktowego, która sprawia, że zabieg jest praktycznie bezbolesny.

Efekty zabiegu epilacji laserowej dostrzeżemy po dobranej indywidualnie przez specjalistę serii zabiegów. Z pewnością możemy do nich zaliczyć idealnie gładką skórę w wybranej przez nas partii ciała, która była poddawana epilacji. Pożegnamy problem nadmiernego owłosienia czy nawracającego zapalenia mieszków włosowych na stałe.

Po odbyciu z nami szczegółowego wywiadu, i wypełnieniu kwestionariusza, specjalista przejdzie do wykonywania zabiegu, który polega na przykładaniu głowicy emitujacej wiązkę laserową do skóry pacjenta.

Jeżeli po zabiegu skóra będzie pozostawać mocno zaczerwieniona, wówczas można skorzystać z zimnych okładów lub żeli chłodzących. Miesiąc po zabiegu koniecznie należy unikać przebywania na dużym słońcu, a każdorazowo w takiej sytuacji trzeba również stosować krem z wysokim filtrem SPF.

Wskazania:

• Usuwanie owłosienia

Przeciwwskazania:

• Ciąża
• Zażywanie leków fotouczulających, antybiotyków, pochodnych witaminy A, hormonów (oprócz antykoncepcji), sterydów
• Wszczepiony stymulator lub defibrylator serca
• Wykonany ostatnio peeling chemiczny lub mechaniczny w obszarze naświetlania (w ciągu ostatnich 2 tygodni)
• Opalenizna świeża

 

Zabieg wykonuje:

Karolina Bereszko

Kosmetolog

Marta Dewódzka

Kosmetolog