Katarzyna Wolska

Miejsce do którego warto przyjść! Rewelacyjni specjaliści, szeroki zakres usług, zawsze miła i przyjazna atmosfera. Czuje się od wejścia, że to miejsce jest stworzone z pasji i po to żeby pomagać innym. Pacjent jest tam naprawdę ważny, a to na pewno wyróżnia tę klinikę na tle innych podobnych miejsc. Klinika godna polecenia

learn more

Justyna Gajecka

Wizyta dotyczyła obserwacji pieprzyków i przebarwień. Pani doktor po badaniu dermatoskopem fachowo i szczegółowo odniosła się do moich obaw, w niedługim terminie umówiłyśmy zabieg i wykonane zostały dodatkowe badania. Pani doktor to ciepła i cierpliwa osoba, a przede wszystkim świetny diagnosta, co potwierdziły wyniki badań – zbieżne z tym co wcześniej wyjaśniała mi Pani doktor. Lekarz godny zaufania.

learn more

Joanna Maciejewska

Przemiłe panie na recepcji, które bardzo się starały znaleźć dla najlepsze rozwiązanie i nam pomogły, za co bardzo dziękujemy. Świetni specjaliści, którzy pochylają się nad każdym przypadkiem. Gabinety bardzo ładne, dobrze wyposażone. Wizyta o czasie, bez opóźnień. Polecam

learn more

Karina Watała-Lampa

Polecam klinikę Primoderm. Trafiłam do kliniki z synem, który borykał się z trądzikiem bliznowatym. Jesteśmy po leczeniu, które przyniosło super efekt. Pani Doktor miła, konkretna trafna diagnoza oraz leczenie.

learn more

Mateusz Sieprawski

Świetna obsługa i doskonali specjaliści. Regularnie korzystam z konsultacji dermatologicznych oraz zabiegów medycyny estetycznej. Zdecydowanie polecam wszystkim klinikę która jest na wysokim poziomie europejskim zarówno pod względem medycznym, technologicznym jaki w sferze obsługi pacjenta! Luksusowe centrum medyczne w sercu Częstochowy!

learn more