Zmarszczki

Gładka i jędrna skóra to marzenie każdego z nas. Niestety, z biegiem lat na naszej twarzy pojawiają się ślady potocznie zwane zmarszczkami. Zmarszczki to nic innego jak podłużne wgłębienia na skórze. Wyróżniamy zmarszczki mimiczne, powstające na skutek ruchów mimicznych twarzy oraz grawitacyjne, których przyczyną jest starzenie się skóry i działanie przyciągania ziemskiego, czyli np. zmarszczki posłoneczne.

Aby opóźnić powstawanie zmarszczek, należy przede wszystkim dbać o odpowiednie nawilżenie skóry, a także unikać nadmiernego promieniowania UV, które przyspiesza proces ich powstawania.
Mimo wszystko czas płynie nieubłaganie, a zmarszczki prędzej, czy później staną się elementem naszego życia. Na szczęście z pomocą przychodzi medycyna estetyczna, która oferuje liczne zabiegi pozwalające zatrzymać lub zlikwidować oznaki starzenia się skóry.

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się,w jaki sposób ograniczyć tworzenie się zmarszczek lub jak radzić sobie z tymi, które już zauważasz, koniecznie umów się na konsultację w Primoderm! Pomożemy Ci dobrać zabiegi oraz pielęgnację skóry optymalną właśnie dla Ciebie!

Zalecane zabiegi:
Kwas hialuronowy
Mezoterapia
Toksyna botulinowa

Laser frakcyjny C02
Laser Q-Switch
Technologia HIFU
Endermologia
Osocze bogatopłytkowe
Geneo
Fala radiowa