Modelowanie Ust

Modelowanie ust kwasem hialuronowym to bezpieczny i skuteczny sposób na poprawę wyglądu ust. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które pragną odmłodzić swoje usta, dodać im objętości, a także wygładzić drobne linie i zmarszczki wokół ust.

● Czas trwania:  15-40 min
● Znieczulenie:  Tak
● Liczba zabiegów w serii:  1

Jakie korzyści niesie modelowanie ust kwasem hialuronowym?

Zabieg modelowania ust kwasem hialuronowym pozwala osiągnąć efekt odmłodzenia, wykonturowania, nawilżenia czerwieni wargowej.
Usta ulegają naturalnym procesom starzenia – z wiekiem zmniejsza się ich objętość i elastyczność, a linie i zmarszczki pogłębiają się, dodatkowo usta mają tendencję do “chowania się” do środka jamy ustnej.

Za pomocą kwasu hialuronowego możemy przywrócić ustom napięcie, zwiększyć ich objętość, poprawić kontur, wyrównać dysproporcje między górną a dolną wargą, ale również spowolnić proces fotostarzenia się skóry wywołany wiekiem i niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. Dzięki zastosowaniu kwasu hialuronowego nie tylko nasze usta, ale również cała twarz nabierze atrakcyjnego, młodzieńczego wyglądu.

modelowanie ust częstochowa primoderm beforePrzed
modelowanie ust częstochowa primoderm afterPo

Efekty zabiegu zobaczymy praktycznie od razu. To oznacza, że już po opuszczeniu gabinetu będziemy mogli cieszyć się pięknymi, pełnymi i soczystymi ustami. Jeśli wcześniej nasze usta były podatne na przesuszanie, teraz ten problem również zniknie. Dodatkowo pożegnamy się z drobnymi zmarszczkami, które czasem pojawiają się w tej okolicy twarzy.

Zabieg wykonywany jest przez lekarza, który przeprowadza dokładny wywiad i dobiera odpowiedni preparat pod kątem likwidacji konkretnego problemu, czy oczekiwanego rezultatu przez pacjenta. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym maścią znieczulającą i polega na podaniu w czerwień wargową preparatu z usieciowanym kwasem hialuronowym za pomocą cieniutkiej igły lub kaniuli. Po wykonanym zabiegu pacjent może wrócić do normalnej aktywności, jednak należy się liczyć z możliwością wystąpienia siniaków i obrzęku po zabiegu.

Przez kilka dni niewskazane jest korzystanie z sauny, basenu, solarium, spożywanie alkoholu, palenie papierosów oraz intensywna aktywność fizyczna. Po zabiegu może wystąpić obrzęk, zaczerwienienie, siniaki. Wszystkie te objawy ustępują samoistnie w ciągu kilku dni.

Wskazania:

  • Wysuszona czerwień wargowa
  • Asymetria
  • Niezadowalający kształt lub wielkość ust
  • Utrata jędrności i blasku

Przeciwwskazania:

  • Ciąża oraz karmienie piersią
  • Opryszczka aktywna
modelowanie ust kwasem hialuronowym

Zabieg modelowania ust kwasem hialuronowym to świetna opcja dla każdego, kto pragnie poprawić wygląd swoich ust w sposób naturalny i bezpieczny. To prosty krok do odzyskania młodzieńczego wyglądu i pewności siebie.

Zabieg wykonuje:

Dr n. med. Kamila Ociepa

Specjalista Dermatologii i Wenerologii / Lekarz medycyny estetycznej

dr Patrycja Kokot

Lekarz stomatolog oraz medycyny estetycznej